Polyfunkční dům

Polyfunkční dům v Brně, ulice Údolní

  • reprezentativní kanceláře
  • atraktivní obchodní prostory
  • dobrá dostupnost
  • 5 min od pěší zóny
  • MHD, parkovací stání
Noční pohled z ulice

Noční pohled z ulice

Prostor pro recepci

Prostor pro recepci

dum_udolni_06

Polyfunkční dům – vstupní schodiště

obch_udolni_1_02

Polyfunkční dům – pohled z ulice

Polyfunkční dům - zadní trakt

Polyfunkční dům – dvorní trakt

dum_udolni_04

Polyfunkční dům – pohled ze zahrady

Polyfunkční dům na frekventované ulici Údolní v centru Brna, ve kterém si můžete vybrat reprezentativní kancelářské prostory stejně tak jako atraktivní obchodní prostory.

Díky své poloze je objekt velmi dobře dostupný pěšky (5 min. z pěší zóny), městskou hromadnou dopravou i autem. Je zde možnost pronájmu parkovacích stání ve dvorním traktu, který plynule navazuje na chráněnou přírodní zónu severního svahu hradu Špilberk.

K pozemku budovy náleží velká okrasná zahrada, do které mají vstup nájemci ve 2.NP přímo z kanceláře. Ostatní nájemci mají možnost využívat zahradu k pořádání firemních akcí po dohodě.

Každý kancelářský celek je vybaven kuchyňskou linkou, vlastním plynovým kotlem, sociálním zázemím v počtu dle rozlohy jednotlivých celků. Samozřejmostí je samostatné měření energií (plyn, elektřina, voda).

Každý nájemník má vyhrazenou plochu k umístění reklamního poutače své firmy a poštovní schránku. Strukturovaná kabeláž v domě umožňuje každému zákazníkovi připojení k pobočkové telefonní ústředně a lze zřídit i vysokorychlostní internet.

Největší výhodou našich obchodních prostor je vysoká frekvence osob nejžádanější cílové skupiny, venkovní osvětlení budovy a dopravní dostupnost.

Všechny prostory mají elektronické zabezpečení a jsou připojeny na pult centrální ochrany.

Prostory k pronájmu v polyfunkčním domě:

kancelářské prostory