Loading map...

kancelář, Brno – Údolní

Údolní 27, Brno,
602 00, Czech Republic
44,900Kč/měsíc K pronájmu
Kancelář
  • 999+
  • 0

Description

Nabízíme k pronájmu samostatný kancelářský celek o rozloze 188 m2 v polyfunkčním domě situovaném v centru Brna (pět minut chůze od pěší zóny) s velmi dobrou dopravní dostupností autem i MHD. Jedinečnou výhodou je vstup přímo z kanceláře do nádherné zahrady orientované na severní svah hradu Špilberk. Naši klienti mohou tedy využívat maximálního komfortu – být v centru města a současně uprostřed přírody, kam však můžete přijet autem a pohodlně zaparkovat přímo v areálu budovy.

Prostory jsou členěny na 6 samostatných kanceláří propojených chodbou, recepce (místnost pro příjem návštěv nebo ke konání firemních porad), kuchyňka s kuchyňskou linkou, 3x WC, 1x sprcha, 1x balkon. Dále je zde technická místnost, do které je vyvedena strukturovaná kabeláž s možností zapojení do vlastního serveru. Samozřejmostí jsou počítačové zásuvky ve všech místnostech, k dispozici je pobočková telefonní ústředna, na střeše domu je nainstalovaný stožár s výhledem na hotel Continental, umožňující zřízení vysokorychlostního bezdrátového internetu.

V místnostech jsou položeny zátěžové koberce, na sociálním zařízení je keramická dlažba. Okna jsou opatřena vertikálními žaluziemi.

Vytápění prostor je zajištěno kondenzačním plynovým kotlem se samostatným měřením (přepisuje se na nájemce), měření elektřiny a vody je rovněž samostatné.

Parkovací stání jsou ve dvoře, zajištěná přes den závorou, v noci a o víkendech elektricky ovládanými vraty. Celý objekt je navíc střežen elektronickým zabezpečovacím systémem s napojením na pult centrální ochrany. Ve večerních hodinách je dům z ulice osvětlen.

Cena nájmu: 44.900,- Kč bez DPH
Cena služeb: 4.500,- Kč bez DPH
Cena nájmu za parkovací stání: 2.000,- bez DPH / 1 místo
Cena elektřiny, plynu a vody dle spotřeby.
Vratná kauce: 80.000,- Kč

U nás neplatíte žádné další poplatky spojené s uzavřením smlouvy (bez provize RK).
Služby zajišťujeme zdarma jen v případě, že nás budete kontaktovat přímo na:
tel. č.: +420 736 790 676 – Radka Laubová
e-mail: laub@sasinvest.eu